Expresná doprava

Ako jediní na trhu v Košiciach máme v ponuke expresnú dopravu s doručením do 12 hodín v okruhu do 1000 kilometrov od Košíc. Expresná doprava je službou využívanou najmä priemyselnými odvetviami, ako napríklad automobilový priemysel, ktoré sú závislé od dodávok komponentov a tovaru pre ďalšie spracovanie načas. Pri týchto činnostiach je veľké riziko, že pri oneskorení dodávky bude prerušená činnosť výrobných liniek resp. prevádzky, čo má za následok nielen časové, ale aj ekonomické straty.

Spoločnosť MTB Transport s.r.o. je spoľahlivým partnerom, ktorý berie ohľad ako na časové tak aj ekonomické potreby svojich zákazníkov, preto sme schopní doručiť Váš náklad už v priebehu 12 hodín v okruhu do 1000 kilometrov od Košíc. Pri objednaní expresnej dopravy garantujeme rýchle pristavenie vozidla a naloženie nákladu. Samozrejme zákazník môže počas prepravy sledovať polohu nákladného vozidla a nákladu a ubezpečiť sa o dodržaní termínov doručenia.

Keďže pre automobilovú expresnú dopravu je rozhodujúci hlavne čas dodania tovaru, ku každej objednávke pristupujeme už od začiatku s najväčším nasadením.